Yeni Nesil Kesintisiz Güç Kaynakları Upset’te

Yeni Nesil Kesintisiz Güç Kaynakları Upset’te

Yeni Nesil Kesintisiz Güç Kaynakları Upset’te

Kesintisiz güç kaynaklarını iyi bir şekilde kullandığınızda fabrikanızda ya da iş yerinizdeki olası bir zararı çok rahat bir şekilde engelleyebilirsiniz. Çünkü enerji her zaman bizim için önem taşımaktadır ve enerjiyi doğru kullanmak çok önemlidir. Olası bir enerji kaybında üretimi durdurmak gibi bir durum olmayacağı için güç kaynaklarına ihtiyacımız vardır. Bu açıdan da ülkemizde en kaliteli hizmeti UPSet vermektedir.

Gerek mühendislerinin yerli olmasıyla gerekse de ürünlerin çevre dostu olmasıyla sizi oldukça memnun edecek bu güç kaynakları çok uzun ömürlü olmasıyla da sizi kara geçirecektir. Normalde güç kaynaklarını kullandığınızda çok uzun süreler boyunca sizi idare edemez. Fakat UPSet geliştirdiği yeni teknoloji ile sizlere kesintisiz güç kaynağı hizmeti sunmaktadır ve sizlerin işlerini düzene sokmaktadır.

Özellikle bu teknolojinin yerli mühendislerden çıkması sayesinde de fiyatlar çok uygundur. Yani Avrupa’dan aynı kalitede alacağınız bir güç kaynağına ödeyeceğiniz tutardan çok daha azını ödeyerek çok daha tasarruflu ve uzun ömürlü olan bu güç kaynaklarını satın alabilir ve karşınıza bu tarz problemler çıktığında hiçbir endişe yaşamazsınız.

Microactive, Poweractive, Defender ve Defender DSP serileri ile ev ortamından ofis ve fabrika ortamına kadar pek çok alan için özel ürünler ve kVA ürünler bulunmaktadır. Kesintisiz güç kaynakları konusunda 2015 yılının sonun yerli bir marka olarak %100 büyüyen Upset, 2016 yılı için de tüm Avrupa ve Orta Doğu’ya yönelik çalışmalarını sürdürüyor.


  • Yazıyı Beğendin mi?  87
Önceki Yazı
elektrik

1988 Karabük dogumluyum ilköğretim ve ortaöğretimimi karabükte tamamladım.Ankara Üniversitesi Endüstriyel Otomasyon Mezuniyet=2008, Gazi üniversitesi Elektrik Öğretmenligi Mezuniyet=2012, Katü Elektrik-Elektronik Mühendisligini yarıda bırakıp Gazi Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği okuyorum. facebooktan takip etmek için; https://www.facebook.com/yasinhocammm

Benzer Yazılar


Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*