Pic Programlayıcı Windows 7 sorunu (brenner)

Pic Programlayıcı Windows 7 sorunu (brenner)

brenner9n_bst_ray

Pic Programlayıcı Windows 7 sorunu (brenner)

Xp de rahatça kullandıgımız pic programlayıcı (brenner programı) windows 7 de çalıştırmaya çalıştıgımızda bizim aygıtımızı ve PIC imizi göremiyor.Bu sorun gerçekten insanın sinirlerini bozan ve zamanını harcayan bir sorundur taki şu ana kadar.

Başlat bölümüne direkt aygıt yöneticisi yazarak (ya da denetim masası-sistem güvenlik-aygıt yöneticisi) bu sekmeye giriyoruz.Sprut(2006) yazısının başında ünlem işareti görürsünüz.Bu yazıcı göremiyorsanız zaten sürücü yüklememişsiniz demektir.Bu sorunu atlatmak için aşagıdaki linki tıklayın.

PİCPROG

PİCPROG

Programı yüklemek için tıklayınız
Bu programı indirdikten sonra sprut(2006) yazısına sag tıklayıp sürücü yazılımını güncelleştir deyin,daha sonra sürücü yazılımı için bilgisayarı tara dedigimizde sizden bir dosya yolu isteyecektir.İndirdiginiz dosyanın içine girip driver\driver_2k_xp_vista yolunu seçiniz.Çıkan uyarı penceresinden sürücü yazılımını yinede yükle diyeceksiniz.

Daha sonra yeniden indirdiğiniz dosyanın içersine girip programın kısa yoluna sağ tıklayıp uyumluluk sekmesini tıklayıp uyumluluk modunun windows xp sp2 olarak ayarlayın.(YASİN ÖZDEMİR)


  • Yazıyı Beğendin mi?  
Önceki Yazı
Sonraki Yazı
elektrik

1988 Karabük dogumluyum ilköğretim ve ortaöğretimimi karabükte tamamladım.Ankara Üniversitesi Endüstriyel Otomasyon Mezuniyet=2008, Gazi üniversitesi Elektrik Öğretmenligi Mezuniyet=2012, Katü Elektrik-Elektronik Mühendisligini yarıda bırakıp Gazi Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği okuyorum. facebooktan takip etmek için; https://www.facebook.com/yasinhocammm

Benzer Yazılar


Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*