mmsrn sitesi

mmsrn sitesi

mmsrn sitesi

mmsrn

mmsrn

Bu makalemizde artık devrelerden bahsetmeyeceğim bıkkınlık geldi=)İnternette dolaşırken karşıma çıkan çok yararlı olduğunu düşündüğüm bir siteyi sizlerle paylaşmak istedim.

Bildiginiz gibi site yöneticisi olduğum için site için css,js,html,php dilleri ile yazılmış kodlara ihtiyacım oluyor. Bu kodlarla yan menü,footer menü, eklentiler vs gibi bir çok elemanı yapabiliyorum. Benim sitemin sag tarafındaki direnç ve led hesabı kısımlarını eklemem gerekiyordu. Bu ihtiyaçtan dolayı googleye sitene kod ekle yazarak araştırmalarıma devam ederken ve bir çok çöp sitede dolaşırken Allah’ım istediğim kodları buldum dedim(uzun bir süre araştırmadan sonra) ve gördüğünüz gibi yan tarafa istediğim eklentileri ekledim. Site gerçekten parlayan bir yıldız gibi her yanından bilgi fışkırıyor .

Kod için geldiğim siteden 1 saat ayrılamadım.(Birde bilgi arsızı olduğum için bulunmaz bir nimetti benim için)   Benim rastladığım en çarpıcı kategorileri kişisel blog sitesi, bilimsel makaleler ,internet,webmaster,fizik,geometri,dini,yazılım,wordpress,sanat,sağlık abartmıyorum daha sayamadığım bir çok kategoriyi bünyesinde barındırıyor.Hitap ettiği kesim 7 den 70 e kadar her insanı kapsıyor ve bu kadar yararlandığım bir siteyi anlatmayı kendime borç edinerek sizlerle paylaştım.


  • Yazıyı Beğendin mi?  
Önceki Yazı
Sonraki Yazı
elektrik

1988 Karabük dogumluyum ilköğretim ve ortaöğretimimi karabükte tamamladım.Ankara Üniversitesi Endüstriyel Otomasyon Mezuniyet=2008, Gazi üniversitesi Elektrik Öğretmenligi Mezuniyet=2012, Katü Elektrik-Elektronik Mühendisligini yarıda bırakıp Gazi Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği okuyorum. facebooktan takip etmek için; https://www.facebook.com/yasinhocammm

Benzer Yazılar


Yapına Yorumlar (6)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*