Elektrik – Elektronik İş İlanları isbul.net’te

Elektrik – Elektronik İş İlanları isbul.net’te

Elektrik – Elektronik İş İlanları isbul.net’te

elektrik- elektronik iş ilanları

Türkiye’de ara kademe ve kalifiye eleman anlamında bir sıkıntı olduğu hep bilinen bir durumdur. Bu soruna çözüm getirebilmek için pek çok yol denendi. Bu sorunu aşmak yolunda önemli bir aşama da kaydedilmiş durumda. Bunu en çok elektrik elektronik iş ilanları sayısındaki artışa bakarak anlayabiliriz. İş ilanları yayınlayan isbul.net, elektrikçi iş ilanları sayısında geçmişe göre önemli bir oranda artış olan sitelerden bir tanesidir.

Elektrikçi arayanlar için internette ilan verebilecekleri iş ilanları sitelerine baktıklarında elektrik teknisyeni iş ilanları bakımından oldukça geniş bir havuza sahip olan isbul.net’i görürler. Pek çok farklı sektörde elektrik – elektronik iş ilanları yayımlanmaktadır. Çünkü elektrikçi arayanlar hemen hemen her sektörden firmalar olabilmektedir. Farklı sektörlerden elektrik – elektronik pozisyonu ile ilgili ilanlar yayımlayan isbul.net’e çok sayıda iş arayandan başvuru gelmektedir. Gelen başvurular online olarak firmalara iletilmekte ve firmalar da elektrikçi olarak iş arayanları mülakatlara çağırmaktadırlar.

Liseleri bitiren birçok elektrik teknisyeni hemen sektöre atılıp iş bulmak istemektedirler. Bir kısmı ise meslek yüksek okullarını bitirip elektrik teknikeri olarak iş aramaktadırlar. İster teknisyen olsun, ister tekniker olsun isbul.net sayesinde elektrik – elektronik iş ilanları kolayca ulaşılabilir durumdadır.

Türkiye’de büyükşehirlerin dışında kalan illerde kalifiye elemanlar iş bulamama gibi bir sıkıntı yaşadıklarını dile getirmektedirler ancak aksine firmalar ise işe alacak kaliteli kalifiye eleman bulamamaktan şikayetçi olmaktadırlar. Bu konuda online iş arama ve bulma platformu isbul.net, iş arayan elektrikçileri isbul.net’te yayımlanan ilanları incelemeye ve aranan özellikleri dikkatlice okuduktan sonra bu konularda kendilerini geliştirmeye davet ediyor. Kendilerini bu şekilde geliştiren elektrik ve elektronik mezunları istedikleri işi çok daha kolay bulup online başvuru yaptıktan sonra işe kabul edilmesini sağlayabilir.


  • Yazıyı Beğendin mi?  
Önceki Yazı
elektrik

1988 Karabük dogumluyum ilköğretim ve ortaöğretimimi karabükte tamamladım.Ankara Üniversitesi Endüstriyel Otomasyon Mezuniyet=2008, Gazi üniversitesi Elektrik Öğretmenligi Mezuniyet=2012, Katü Elektrik-Elektronik Mühendisligini yarıda bırakıp Gazi Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği okuyorum. facebooktan takip etmek için; https://www.facebook.com/yasinhocammm

Benzer Yazılar


Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*