WAGO KlemensPush-in ile Tak Çıkar Teknolojisi

Makaleler elektrik 54 views
sponsorlu reklam

WAGO KlemensPush-in ile Tak Çıkar Teknolojisi

Wago klemens üretimi konusunda sektörde en bilinen firmalardandır. 1951 yılında piyasaya çıkardığı yaylı klemens ile sektörün önde gelen firmaları arasında girmiştir. Bina otomasyonunda, enerji iletiminde, otomotiv üretiminde ve ulaştırma sanayinde kullanılan ürün gruplarını içeren Wago, hedeflerinin ötesine geçerekmüşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaktadır.  Çıkardığı klemens grupları panolarda az yer kaplamasıyla işletmecilerin tercih sebebidir. Bakım ve montaj kolaylığı ile bakım ekibinin işini kolaylaştırmıştır. Kablolama sorununu çözerek karışıklılığı ortadan kaldırır ve daha güvenilir ara bağlantılar oluşturur. Kablo girişine paralel uygulanılabilirliği ile uygulama kolaylığı sağlar.  WAGO buat klemens 221 serisi, şeffaf yapısı ile buat klemens dünyasında yenilik getirmiştir. 200 Ampere kadar dayanan, yenilikçi yapısı ile elektrik tesisatlarında güvenle kullanılabilir. 3lü, 5li ve 2li yapısı ile her binada güvenle kullanılır. Tırnak yapısının kolaylığı sayesinde, çok kolay ve hızlı bir biçimde kablonuzu söküp, takabilirsiniz. WAGO klemensler, push in teknolojisi ile asla sökülmezler, tak çıkar teknolojisine sahiptir. Yüksek titreşim ve nem dayanımı sayesinde her türlü zorlu koşulda kullanılabilir. Buat Klemens, her tesisatda olması gereken, kötü bağlantıyı ortadan kaldıran, en önemli elektrik aksesuarlarının başında gelir.

WAGO KlemensPush-in ile Tak Çıkar Teknolojisi

WAGO KlemensPush-in ile Tak Çıkar Teknolojisi

Push-in özelliği sayesindeklemenslerde açma kapama kolaylığı sağlanır ve güvenli bir ortam oluşturur. Asansör gibi vibrasyon olayının çok olduğu yerlerde kullanımı oldukça kolaydır. Ray hattına montaj yapılması hızlıdır ve zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Yaylı bağlantı teknolojisi sayesinde alet ihtiyacı gözetmeden klemens çok kolay bir şekilde takılıp çıkarılabilir. Bakım gerektirmeyen ürün gruplarına sahip Wago klemens, işletmecilere maliyet konusunda da avantaj sağlar. Çalışma koşulları esnektir ve geçirildiği testler sebebiyle birçok zorlu ortamda kullanımı güvenlidir.

 

Elmark Plus 

Sosyal Ağlarda Paylaş

{elektrik}

1988 Karabük dogumluyum ilköğretim ve ortaöğretimimi karabükte tamamladım.Ankara Üniversitesi Endüstriyel Otomasyon Mezuniyet=2008, Gazi üniversitesi Elektrik Öğretmenligi Mezuniyet=2012, Katü Elektrik-Elektronik Mühendisligi Devam ediyor. facebooktan takip etmek için; https://www.facebook.com/yasinhocammm

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir