Sigara Makinesi Kullanımı

Makaleler elektrik 603 views
sponsorlu reklam

Sigara Makinesi Kullanımı

Genel olarak çoğu kişi bilmese de sürekli karşımıza çıkan jeton ya da ona benzer bir cisimle çalıştırılan kahve, cafe, bilardo salonları ya da ona benzer yerlerde bulunan sigara makineleri şans oyununa benzer bir yapıya sahiptir. Sigara makinesi belirli marka sigaralar bulunan içerisinden bir jeton yardımıyla kazanabileceğiniz tarzda bir şans oyunu tarzında oyundur. Mekanizması jetonlu kullanılan ve genel olarak işyeri sahipleri tarafından açılıp kapanabilen bir yapıya sahiptir. Hile ya da başka bir şekilde kullanımı mümkün değildir.

 

sigara-makinasi-satisi

sigara-makinasi-satisi

Sigara makinesi aslında kahve ya da ona benzer insanların çok tercih ettiği ve sigara kullanan kişilerin hoşuna gidecek alanlar da kullanılmaktadır. Sigara makinesi kahve makinelerine benzeyen bir tarzda değil de şansınıza kalmış bir durum olarak kazanabileceğiniz bir tür oyundur. Asla hile yaparak alamazsınız ya da makineyi sarsarak alamazsınız. Her çeşit sigara konabilen bir türdür. Sigara kullanan herkes hemen hemen bir kere kullanmış ya da denemişlerdir.

Sigara Makineleri

Oyun aletlerinin geliştirilmesi sonucu bulunmuş olduğu tahmin edilen bu sigara makinesi hemen herkesin deneyebileceği ancak şanslı olanların faydalanabileceği bir makine türüdür. Jeton ya da para vb. şeylerle kullanılan bu makineler garantilidir ve bozulması ya da farklı durumlar da tamir gibi sorunlar hemen halledilmektedir. Bir iş yeri işleten hemen herkes için bir gelir kapısı olabilecek bir makine türüdür.

Özellikle kahvehane, bilardo salonu ya da bir cafe tarzında iş yeriniz var ise mutlaka bu makinelerden bir tane alarak insanların eğilimine göre kullanım sağlayabilirsiniz. Diğer oyun araçlarına nazaran sigara makinesi almak belge ile olabilen bir durumdur ve herkes öyle rastgele alamayacaktır. Ancak işyerinin sahibi alabilmektedir ve sürekli olarak denetim sağlanmaktadır. Sigara makinesi kullanımı oldukça kolay gibi görünse de yanlış bir hamle de bozulabilecek bir makine türüdür. Bu yüzden hassas bir kullanım sağlanmalıdır.

Sigara Makinesi Kullanım Alanları

Elektronik bir yapıya sahip olan sigara makinesi bir anahtar aracılığı ile açılıp sigara koyma alanına sahiptir ve çok büyük bir boyuta sahip değildir. Bu yüzden de her yere koyabilirsiniz. Ancak iş yerinizde görülebilecek olan en iyi yere koymalısınız. Para kazanmaya yardımcı olan bir makine türü olan sigara makinesi ancak şanslı olacak kişilerin hoşuna gidecek bir durumdur. Birçok sigara tiryakisi şansını oldukça çok denemek isteyecektir ve bu sayede işletme sahibi de kazanç sağlayabilecektir.

Sigara makinesi almak çok kolay gibi görünse de birkaç prosedür sayesinde alınması daha iyi olacaktır.  Eğer bir işyeriniz var ise ve bu sigara makinesini almak istiyorsanız önce başvuru yapmalısınız ve bunun kabul edilmesinden sonra işyerinize koyarak kullanıma açabilirsiniz. Kazanmaların ya da kaybetmelerin de olacağı eğlenceli aynı zamanda da sıkıntılı bir oyun türüdür.

 

Sosyal Ağlarda Paylaş

{elektrik}

1988 Karabük dogumluyum ilköğretim ve ortaöğretimimi karabükte tamamladım.Ankara Üniversitesi Endüstriyel Otomasyon Mezuniyet=2008, Gazi üniversitesi Elektrik Öğretmenligi Mezuniyet=2012, Katü Elektrik-Elektronik Mühendisligi Devam ediyor. facebooktan takip etmek için; https://www.facebook.com/yasinhocammm

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir