mmsrn sitesi

Makaleler elektrik 126 views
sponsorlu reklam

mmsrn sitesi

mmsrn

mmsrn

Bu makalemizde artık devrelerden bahsetmeyeceğim bıkkınlık geldi=)İnternette dolaşırken karşıma çıkan çok yararlı olduğunu düşündüğüm bir siteyi sizlerle paylaşmak istedim.

Bildiginiz gibi site yöneticisi olduğum için site için css,js,html,php dilleri ile yazılmış kodlara ihtiyacım oluyor. Bu kodlarla yan menü,footer menü, eklentiler vs gibi bir çok elemanı yapabiliyorum. Benim sitemin sag tarafındaki direnç ve led hesabı kısımlarını eklemem gerekiyordu. Bu ihtiyaçtan dolayı googleye sitene kod ekle yazarak araştırmalarıma devam ederken ve bir çok çöp sitede dolaşırken Allah’ım istediğim kodları buldum dedim(uzun bir süre araştırmadan sonra) ve gördüğünüz gibi yan tarafa istediğim eklentileri ekledim. Site gerçekten parlayan bir yıldız gibi her yanından bilgi fışkırıyor .

Kod için geldiğim siteden 1 saat ayrılamadım.(Birde bilgi arsızı olduğum için bulunmaz bir nimetti benim için)   Benim rastladığım en çarpıcı kategorileri kişisel blog sitesi, bilimsel makaleler ,internet,webmaster,fizik,geometri,dini,yazılım,wordpress,sanat,sağlık abartmıyorum daha sayamadığım bir çok kategoriyi bünyesinde barındırıyor.Hitap ettiği kesim 7 den 70 e kadar her insanı kapsıyor ve bu kadar yararlandığım bir siteyi anlatmayı kendime borç edinerek sizlerle paylaştım.

Sosyal Ağlarda Paylaş

{elektrik}

1988 Karabük dogumluyum ilköğretim ve ortaöğretimimi karabükte tamamladım.Ankara Üniversitesi Endüstriyel Otomasyon Mezuniyet=2008, Gazi üniversitesi Elektrik Öğretmenligi Mezuniyet=2012, Katü Elektrik-Elektronik Mühendisligi Devam ediyor. facebooktan takip etmek için; https://www.facebook.com/yasinhocammm

“mmsrn sitesi” üzerine 6 yorum

 1. Furkan Baran Akşitkutay dedi ki:

  Vay Be.Artık Böyle Ünlü Blog Olunuyor.

 2. albaTRoss dedi ki:

  hocam bilgilendirme için teşekkürler 🙂

 3. serkan dedi ki:

  Güzel bir siteye benziyor takibe aldım.

 4. Fotoman dedi ki:

  anaa, ulan harbiden ne ararsan var lan. Yağmur efekti bile koymuş adamlar 🙂

 5. Deli Rüzgar dedi ki:

  Güzel bir siteye benziyor.İçeriğini incelemek lazım 🙂

 6. Coşkun dedi ki:

  Elektrik elektrik nereye kadar cidden güzel site

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir