Ec English İngiltere Dil Okulları

Makaleler elektrik 6 views
sponsorlu reklam

Ec English İngiltere Dil Okulları

Ec English İngiltere Dil Okulları, İngilizce eğitim verilen kurumlardan mezun olsak bile yeterli düzeyde İngilizce okur – yazarlığımız olmuyor. Devamlı bir İngilizce öğrenme çabası içinde o kurs benim şu kurs senin derken cebimizdeki paraları kurslara dağıtıyoruz sonuca baktığımızda ise İngilizce öğrenemeden kurslardan mezun oluyoruz. İngilizce öğrenme konusunda bu kadar agzım yanmışken artık Türkiye’ de ingilizce öğrenilemeyeceğini anladım ve yurt dışı İngilizce Eğitim kurumlarına bakmaya başladım

Ec English İngiltere Dil Okulları-

Ec English İngiltere Dil Okulları-

Mühendis olduğumdan dolayı İngilizce benim için vazgeçilmez bir dildi. İş başvurularımın hepsinde iyi seviyede İngilizce bilmek şartı vardı. Türkiye’ dede İngilizce öğrenilemeyeceğini deneyimlerimden gördüğüm için yurtdışı dil öğrenimini araştırmaya başladım. Bir arkadaşım Ec English Dil Okulları ndan bahsetmişti. Ec Dil Okullarının programına katılmış ve çok memnun kalmış. Tabi bir arkadaşımın sözüyle direkt bir dil okuluna başvurmayacak bir karakter olduğum için internette uzun uzun aradım. Benim için en önemli kriter mezun öğrencilerin durumu idi. Bir çok internet sayfasında yorum okudum ve gerçekten memnuniyet oranı  %99 civarındaydı.

Ec English  dünya genelinde global bir firma olduğunu gördüm. 45 bin civarında öğrencisi olan 6 ülkede okulları olan baya baya köklü bir kurummuş. Okullarının hepsi anadili İngilizce olan ülkelerdir. Dil öğrenmek için aradığım en önemli kriterlerden birisi eğitim aldığım yerde halkında İngilizce konuşması idi.

İkinci olarak dikkat ettiğim nokta ise; benim dil öğrenme amacım hem konuşma ,genel İngilizce hem de iş hayatımı sürdürmem için gerekli İngilizceyi öğrenmek.İngilizceyi İngilterede öğrenmek için Ec English Londra sitesini incelediğimde bir çok alanda İngilizce öğretebildiklerini gördüm.

Yaş kategorilerine, Genel, Mini Kulüp ,İş İngilizcesi gibi bir çok alana ayrılmış şekilde İngilizce öğretimi yapılıyor. Genel İngilizceyi bitirdikten sonra iş İngilizcesi ilede devam etmek istiyorum. Hatta bu İngilizce bilgimi belgelendirmek için TOEFL hazırlık programına katılmak istiyorum. İngilizce anlamında sonuna kadar güvenebileceğiniz tam olarak isteklerinizi karşılayan bir okul.

 

 

 

Sosyal Ağlarda Paylaş

{elektrik}

1988 Karabük dogumluyum ilköğretim ve ortaöğretimimi karabükte tamamladım.Ankara Üniversitesi Endüstriyel Otomasyon Mezuniyet=2008, Gazi üniversitesi Elektrik Öğretmenligi Mezuniyet=2012, Katü Elektrik-Elektronik Mühendisligi Devam ediyor. facebooktan takip etmek için; https://www.facebook.com/yasinhocammm

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir