Ankara Topraklama Raporu Loft Enerji

Makaleler elektrik 164 views
sponsorlu reklam

Ankara Topraklama Raporu Loft Enerji

Ankara topraklama raporu konusunda en güvenilir firmalardan birisi olan loftenerji referansları açısından da topraklama, topraklama ürünleri, topraklama ölçümü gibi faaliyetleriyle ön plana çıkmayı başarmıştır.

ankara-topraklama-raporu-loft-enerji

ankara-topraklama-raporu-loft-enerji

Uzman mühendisler tarafından ölçülerek etüdü yapılan arazi ve binaların topraklama ölçüm ve raporlarını titizlikle hazırlayan firmamız müşterilerine en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.

Aynı zamanda paratoner montajı ve ölçümü konularında da tüm ihtiyaçlara cevap verebilen loftenerji firmasına ulaşmak da çok kolay.

Web sitesi üzerinden www.loftenerji.com.tr ya da telefon numaraları üzerinden anında iletişim kurabilir, siz de topraklama, topraklama ölçümü, topraklama raporu, paratoner montajı ya da diğer yıldırımdan korunma sistemleri hakkında detaylı çalışmalarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.

NOT: Topraklama tesisatı periyodik olarak en az yılda bir defa, yer değiştirebilen makineler için altı ayda bir defa yetkili elektrik mühendisi tarafından muayene ve ölçümü yapılmalıdır.

Çalışma Bakanlığı Müfettişlerinin ve TSE yetkililerinin ilgili yasa ve yönetmelikler gereğince sizden istedikleri muayene ve ölçümleri TÜRKAK (Türk Akreditasyon Kurumu) tarafından akredite edilmiş kalibrasyon laboratuvarından kalibre edilmiş cihazlarımız ile EMO (Elektrik Mühendisleri Odası) kayıtlı ve onaylı elektrik mühendisi uzmanımız tarafından gerçekleştirmekteyiz

İvedik Osb Mah. Melih Gökçek Bulv. Tuğcular/Eminel İş Merkezi No:18/66

Yenimahalle – ANKARA

Telefon: (0312) 394 0740

Sosyal Ağlarda Paylaş

{elektrik}

1988 Karabük dogumluyum ilköğretim ve ortaöğretimimi karabükte tamamladım.Ankara Üniversitesi Endüstriyel Otomasyon Mezuniyet=2008, Gazi üniversitesi Elektrik Öğretmenligi Mezuniyet=2012, Katü Elektrik-Elektronik Mühendisligi Devam ediyor. facebooktan takip etmek için; https://www.facebook.com/yasinhocammm

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir