Affinity Photo Proğramı ile  Fotoğraflarınızı Kolayca Düzenleyin

Makaleler elektrik 15 views
sponsorlu reklam

Affinity Photo Proğramı ile  Fotoğraflarınızı Kolayca Düzenleyin

Yaşadığımız  yüzyılda insanların en büyük hobilerinden birisi fotoğraf çekilmek ve bu fotoğrafları diğer insanlarla paylaşmak. Biliyorsunuz ki sosyal ağlar intagram,facebook,twitter gibi platformlardan her gün milyonlarca fotoğraf paylaşılıyor.

Günden güne cep telefonlarının gelişmesiyle artan fotoğraf çekilme furyası yanında diğer bir sektör olan fotoğraf düzenleme programlarının da gelişmesini sağladı. İnsanlar fotoğraf çekildikten sonra o fotolar üzerinde oynama yapmak istiyor. En çok bilinen foto düzenleme programı PhotoShop gerçekten karmaşık ve kullanıcı dostu değil. Bir çogumuz ufak tefek bulanıklaştırma , kırpma, zoomlama, renklentirme , siyah beyaz yapma gibi özellikleri olan bir program arıyor.

Bugün sizlere bahsedeceğim program hem kullanıcı dostu hem kısa zamanda fotoğraflarınızı editleyebileceksiniz. İnternette fotoğraf düzenleme programları diye aratırken rastladığım Affinity Photo  programını sizlere tanıtacağım.

Affinity photo programı incelediğimde çok basit bir arayüzle fotografları kesme, kırpma, bulanıklaştırma, zoomlama, renklendirme, silme, şifa aracı, klonlama gibi daha sayamadığım bir çok özelliği var. PhotoShop proğramı ile karşılaştırdığımda kesinlikle affinity programını tercih ederim. Photoshop programı karmaşıklığı içinde bogulmaktansa Affinity ile çok profesyonel işler çıkarabilirsiniz.

Kısa zamanda 3 tane fotoğrafımı düzenleyerek  masa üstüne çıktı aldım ve sonuçtan kesinlikle memnundum. Biliyorsunuz ki ben beğendiğim programları sitemde tanıtmayı seven birisiyim. Affinity Photo programı kesinlikle tanıtılmayı hak eden bir program.

Bu programa ulaşmak istiyorsanız habule sitesi üzerinden  inceleyerek kullanarabilirsiniz. Boyutları çok küçük olduğu için kısa zamanda bilgisayarına kurup hemen fotoğraflarınızı düzenleyebilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

{elektrik}

1988 Karabük dogumluyum ilköğretim ve ortaöğretimimi karabükte tamamladım.Ankara Üniversitesi Endüstriyel Otomasyon Mezuniyet=2008, Gazi üniversitesi Elektrik Öğretmenligi Mezuniyet=2012, Katü Elektrik-Elektronik Mühendisligi Devam ediyor. facebooktan takip etmek için; https://www.facebook.com/yasinhocammm

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir